Müşteri Yorumları

“Müşteri Yorumları”

ana-ar%C4%B1-m%C3%BC%C5%9Fteri-yorumlar%C4%B1[1]


Gece çok geç saatte gelmemize rağmen (02.00) Arzu abla bizi araçla terminalden aldı. Gecenin o saatinde o güler yüzü samimi davranışını asla unutamam. Her şey için çook teşekkür ederiz. Çook Süper bir balayı tatili geçirdik. Hiç düşünmeden Arzu abladan rezervasyon yaptırın. Kesinlikle tavsiye ediyoruz…

Dursun & Saliha çifti


Arzu abla herşey olması gerektiğinden çok daha iyiydi,siizn gibi insanlarla tanışmak çok güzeldi iyiki hayatımıza girdin. Bir daha yolumuz düşermi düşmez mi bilemeyiz ama çok iyi niyetli insanlarla tanıştık. Kalbinin güzelliği yüzüne yansımış. Çok iyi bir insansın. Yolun hep açık olsun, herşey için çok teşekkür ederiz. Yüreği güzel insan biz seni çok sevdik♥

Mustafa & Sevgi çifti


Arzu hanım her şeyi organize etmiş oluyor. Gittiğinizde de kendisi karışıyor. İlgi alaka, otel, tur, rehberlik hizmeti ve Arzu hanımın samimi ve sıcak tavrı harikaydı.

Yavuz & Ayla çifti


Kapadokya Kaya Otel muhteşemdi, böyle bir Kapadokya balayı tatil paketi hazırlayan ekibe çok teşekkür ediyorum. Ayrıca turlar harikaydı. Her şey için çook teşekkürler.

İbrahim & Hatice çifti


İnternetten çekinerek rezervasyon yaptırdık ama beklediğimizin çok üstünde çıktı. İbrahim bey başta olmak üzere tüm ekip harikaydı, ilgi ve alakaları için herkese teşekkür ediyoruz.

Kemal & Filiz çifti


Kapadokya Balayı paketini hazırlayan ekip gerçekten işini çok iyi biliyor, muhteşem bir balayı geçirdiğimiz için başta İbrahim bey olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum.

Mustafa & Elvan çifti


Öncelikle şunu belirtiyim, çekinerek rezervasyon yaptırdık neyle karşılaşacağımızı bilmiyorduk ama inanın muhteşem bir hizmetti, emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.

Tolga & Çiğdem çifti


Kalite, hizmet tek kelimeyle 10 üzerinden 10. Herkese tavsiyemdir! ayrıca ilgi ve alakasından dolayı İbrahim beye çok teşekkür ederiz.

Arif & Dilek çifti


Denize kıyısı olan yerlerin tercih edildiği balayı mekanlarını biraz uzak tutup,insanının sıcaklığı coğrafyasının güzelliğiyle bize kollarını açan Kapadokya ve bu tatilin en güzel şekilde geçmesini sağlayan başta Arzu hanım ve  tüm otel çalışanlarına sonsuz teşekkürler.
Ablamız (arzu hanim) tüm sıcaklığıyla o inanılmaz enerjisiyle samimiyeti ve ictenligiyle, tanıştırdıgi otel çalışanlarıyla Kapadokya balayı tatilimizi unutulmaz kıldı. Otelde tanıştığımız kaynastigimiz o sıcak insanların her birine (Fatma ablamiza -hasan abimize – kıpır kıpır haticemize ve ellerinden öptüğümüz resmi duvarda olan Osman amcamiza) tekrar tekrar teşekkür ederiz. Bu kadar sıcak samimi insanların hala bi yerlerde yaşıyor olması bizi birbirimize bağladı. Daha yazılacak çok şey var ama tek kelimeyle şunu söyleyebilirim
Daha önce hiç bir tatil dönüşü kısa süreliğine bile olsa tanıdığım insanların yanından ayrılırken ağlamadım. Kapadokya ya yolunuz düşerse Arzu hanım varmış oteli varmış buralarda diye yoldan geçen birine sorun ve sonrasını o güzel insanlara bırakıp tatilin keyfini çıkarın

Serhat & Ayşe çifti